Fotografie není k dispozici.

Tomáš Krupa (Slovensko)

Tomáš Krupa (1983) vyštudoval Filmovú dokumentárnu tvorbu na Fakulte dramatických umení Akadémie umení v ateliéry doc. Olgy Sommerové. Od roku 2009 pôsobí v oblasti audiovizuálnej tvorby ako nezávislý režisér, scenárista a producent. V období 2008 - 2012 sa ako režisér, scenárista a producent podieľal na realizácií svojho celovečerného debutu, dokumentárneho filmu ABSOLVENTI/ Sloboda nie je zadarmo. Vo svojej vlastnej produkčnej spoločnosti HAILSTONE čerpá z mnohých skúseností nadobudnutých pri produkcii a realizácií krátkych a dlhometrážnych filmov, reklamných a televíznych formátov.

Filmografie

 • Absolventi: Sloboda nie je zadarmo / Graduates: Freedom Is Not For Free
  2012
 • Stroj, ktorý sme postavili / The Machine We Built
  2011
 • V Indii medzi svetlom a tmou / In India Between the Light and the Dark
  2008
 • V kruhu manželskom / In Marriage Circle
  2006
 • Trip to Nowhere
  2005

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít