Fotografie není k dispozici.

Visra Vichit Vadakan (Thajsko)

Visra VICHIT VADAKAN (Thailand) graduated in biology and education from the University of Stanford. Then she worked for a while for a think tank for the Thai government. Recently she completed her film education at the prestigious Tisch School of the Arts at NYU. She hopes to use her background in education and film to bring positive social change. She has made several short films that were previously screened in Rotterdam. At present she is working on the sequel to her debut Karaoke Girl: Karma Police, a project supported by the Hubert Bals Fund.

Filmografie

 • Karaoke Girl
  2013
 • In Space
  2010
 • Rise
  2009
 • Fall.
  2008
 • Anatomy
  2008
 • The Stage
  2007

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít