Mladen Kovacevic (Srbsko)

Mladen Kovacevic has studied film in Belgrade, LIFS in London, and CTFTVS and AFDA in South Africa. Besides his directorial fictional projects, since two years ago he made two commissioned documentaries, and one thematic documentary. He is currently shooting a debut documentary feature “Unplugged” (a Serbian-Finnish co-production) and also developing an offbeat architectural documentary “Palace”, and a documentary about the family of carnival stunt bikers “The Wall of Death, and All That”.

Filmografie

  • Unplugged
    2013
  • Wall of Death, and All That
    2016

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air, z.s. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.