Fotografie není k dispozici.

Mladen Kovačević (Srbsko)

Mladen Kovačević (1979) is a Serbian filmmaker and founder of Horopter Film Production. His films Unplugged (2013) and Wall of Death and All That (2016) were multi-awarded in festivals as Hot Docs, CPH:DOX, FIDMarseille, DOK Leipzig. 4 Years in 10 Minute (2018) got the Special Mention at Visions du Réel, Grand Prix at Beldocs and was featured at IDFA Best of Fests.

His fourth documentary feature Merry Christmas, Yiwu (2020) was coproduced with ARTE and Doha Film Institute and premiered at IFFR Rotterdam.

Filmografie

 • Merry Christmas, Yiwu
  2020
 • 4 Years in 10 Minutes
  2018
 • Wall of Death, and All That
  2016
 • Unplugged
  2013

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít