Maria Clara Escobar (Brazílie)

The filmmaker and screenwriter Maria Clara Escobar was born on July 4, 1988, in Rio de Janeiro, now she lives in São Paulo. She graduated from the School of Cinema Darci Ribeiro. In 2004 she made her first short film called "Domingo" (Sunday) and it was selected for the film festival in San Sebastian. She became a a well-known filmmaker after she released her documentary "The Days with Him" about her father Carlos Enrique Escobar.

Filmografie

  • 2004 *Domingo*
  • 2013 *Os Dias com Ele*

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít