Miguel Moraes Cabral (Portugalsko)

Miguel Moraes Cabral graduated from Lisbon's School of Cinema in 2008. He also studied in Paris, both at the University of Nanterre and at the École Supérieure Louis-Lumiere in the framework of an exchange programme. He is a sound designer specialized in recording and post-production and has worked with several film directors in Portugal. Since 2010 he also works for the Lisbon's Independent Film Festival (Indie-lisboa) as a programmer for short-films. He is presently writing the script for a fiction film that takes place in Northern Portugal.

Filmografie

  • Os Caminhos de Jorge
    63'; Portugal, Belgium, France; 2013
  • Equilíbrio Justo
    15', Portugal, 2009

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít