Raluca Racean Gorgos (Rumunsko)

Raluca Gorgos, born in 1986 in Cluj Napoca, started taking acting classes while she was in high school. She then moved to Bucharest to pursue an academic course in acting-puppets, at the National University of Theatre and Film I. L. Caragiale. During her studies at this University she collaborated with the students from the Film Department and directed her first short fiction film, „Cromoterapia”, a film about the parallel and distorted realities of a mentally ill person. She then started being interested in the workshop and festival circuit, where she deepened her knowledge of cinematic language, focusing on documentary film.

Filmografie

 • 4 1/2 Senses
  2016
 • Patul e stricat / The Bed is Broken
  2013
 • Cromoterapia
  2010
 • Ispita
  2009

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít