Fotografie není k dispozici.

Johan Blem Larsen (Dánsko)

Johan Blem Larsen is a journalist and has previously been with Ritzau news agency and Berlingske. He is currently at DR (Danish Broadcasting) where he is focusing on broad issues in Danish society and politics.

Directing and writing duo Simon Caspersen and Johan Blem Larsen had their documentary film debut in 2013 when the critically acclaimed film De Kalder Ham Skurken aired on DR.

Filmografie

  • *De Kalder Ham Skurken (They Call Him The Crook)*, 2013
  • *Palestine Marathon*, 2014

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít