Fotografie není k dispozici.

Michael Kleiman (Spojené státy)

Michael Kleiman is a documentary filmmaker who has focused on films with social themes. He co-directed The Last Survivor, which was a MIPCOM pick for 2010 and Web, which premiered at the DOC NYC Film Festival where it won the Sundance Now Audience Award.

Kleiman’s film career initially began with stints at the documentary department at HBO, working with filmmakers Andrew Bujalski and Albert Maysles as an editor and crew member. In 2009 he worked in the editorial department at Beeswax as a post-production assistant.

Filmografie

  • Web
    2013
  • The Last Survivor
    2010

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít