Fotografie není k dispozici.

Dylan Goch (Velká Británie)

Dylan Goch’s passion for filmmaking and music started during the UK rave scene of the early ‘90s. Creating 'visuals' using VHS for outdoor parties in the mountains of his native North Wales and the nightclubs of Manchester was just the beginning. Dyl has 20 years experience directing music promos and films. He continues to edit specialist music programmes for the BBC.

Musician and songwriter Gruff Rhys and Dylan Goch are long time visual collaborators. They released their debut feature documentary ‘Separado!’ in 2010 to critical acclaim. American Interior is their second feature length film together.

Filmografie

  • American Interior
    2014
  • Separado!
    2010
  • American Sasquatch
    2004

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít