Gruff Rhys (Velká Británie)

Gruff Rhys is an award-winning singer-songwriter from Wales. He released nine studio albums as a member of the legendary band Super Furry Animals, three solo albums, a further two albums as Neon Neon and has played to audiences on every continent bar Antarctica. Rhys has collaborated with bands and artists as diverse as Mogwai, Gorillaz, Sparklehorse, Dangermouse and David Lynch.

Musician and songwriter Gruff Rhys and Dylan Goch are long time visual collaborators. They released their debut feature documentary ‘Separado!’ in 2010 to critical acclaim. American Interior is their second feature length film together.

Filmografie

  • American Interior
    2014
  • Separado!
    2010

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít