Fotografie není k dispozici.

Miro Jelok (Slovensko)

Miro Jelok se narodil v roce 1987 ve Zvoleni na Slovensku. Studoval scenáristiku a dramaturgii na Filmové a televizní fakultě Vysoké školy múzických umení v Bratislavě. Nyní studuje na stejné škole obor Dokumentární tvorba. Je redaktorem filmového magazínu Kinečko a producentem ve sdružení „Čenkovej deti“. Jeho film Funeral Feast obdržel cenu za nejlepší scénář na Festivalu studentských filmů „Áčko“ v roce 2011. Je nejmladším z desítky filmových režisérů filmů Slovensko 2.0.

Filmografie

 • Skotská čítanka: Don't worry, be scottish
  2014
 • Slovensko 2.0
  2014
 • Politická objednávka alebo Don Quijote videný a stratený
  2012
 • Zasľúbená zem, prosím, vystupovať
  2012
 • Funeral Feast
  2011

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít