Fotografie není k dispozici.

Patricia Correa (Chile)

Patricia Correa graduated from Audiovisual Communications, with a minor in film-making from the university UNIACC in Santiago, Chile. During her studies she developed a particular concern in the area of documentaries, making a lot of documentaries short films in the school. Later, she won a scholarship to pursue a specialization in documentary at school Ateliers Varan, Paris-France, where she developed another documentary project. On his return to Chile Patricia worked in television and film, for short, medium length and feature films. As has also been developed in parallel personal film projects, with Women and the Passenger, her first documentary short film as writer, director and executive producer.

Filmografie

  • Las mujeres del pasajero
    2012

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít