Macarena Aguiló (Chile)

Macarena Aguiló was born in 1971. She studied audiovisual Communications in Chile and have been worked as an Art Director in several movies and TV series. Her first film as a director, The Chilean building, an autobiographical documentary film, has been screening in 25 countries and winning more than 15 awards around the world. After that experience, she has contributed on other documentary films, such as Final Image by Andrés Habegger, and The Other Side of La Moneda by Marcia Tambutti. As well she currently works as a partner-­‐producer of El Espino Films and as a University Professor.

Filmografie

  • The Chilean Building
    2010

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít