Fotografie není k dispozici.

Christopher Murray (Chile)

Christopher Murray studied conducting at the Catholic University of Chile. To his early works belong the short films De Papel y Fuga (2004), Julián (2005), Habitando Fuera (2005), Quedar (2006). He has also worked as a director of video clips of national bands like Teleradio Donoso. Together with Paul Carrera he made his first feature, Manuel de Ribera (2009), which was exhibited at festivals in Rotterdam and Buenos Aires.

Filmografie

 • Propaganda
  2014
 • Manuel de Ribera
  2009
 • Quedar
  2006
 • Habitando Fuera
  2005

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít