Fotografie není k dispozici.

Maite Alberdi (Chile)

Maite Alberdi has a degree in Social Communication and is a graduate of the Catholic University of Chile with a degree in Aesthetics and Audiovisual Direction. As director, she is noted for a strong author signature that achieves an intimate portrait of the characters she develops, relating daily stories in small worlds. She teaches documentary filmmaking at different universities in Santiago, Chile and is co-author of the book “Teorias del Cine Documental Chileno 1957-1973” (Chilean Documentary Film Theories 1957-1973). At present, she is working in the post-production of her second feature film, “La Once”.

Filmografie

 • Yo no soy de aquí
  2016
 • The Grown-Ups
  2016
 • La Once
  2014
 • Los Trapecistas
  2005

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít