Fotografie není k dispozici.

Catalina Vergara (Chile)

Catalina Vergara was born in 1981 in Concepción, Chile. She studied cinematography in Duoc UC and won various awards with shorts done in the institute. Her degree project was called "Mujeres del Silencio" (Silent Women) with which she won various prizes in national festivals. She took part in the jury in the festival "La 240" in Costa Rica. In addition to that she worked in important documentary projects for Chilean television. She is director and producer of "La Ultima Estación" (The Last Station). She is currently Producing "Ver y Escuchar" (To See and To Hear) by Jose Luis Torres Leiva.

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít