Fotografie není k dispozici.

MAFI (Chile)

The film "Propaganda" was made by a group of young filmmakers, graduates from different Chilean universities, who gathered to create a work based on the disconnection between politics and citizenship, giving different point of view on current and global situation. They formed a foundation called MAFI, with an aim to generate social reflection based on images. For most of the filmmakers, this has been their first or second experience with feature film, however, all of them work in the field of audiovisual media. They all belong to the new generation of Chilean filmmakers.

Filmografie

  • Propaganda
    2014

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít