Fotografie není k dispozici.

Mara Trifu (Rumunsko)

Mara Trifu is a Romanian freelance documentary director and camera operator. She completed her MA at the National Film and Television School, in the UK, prior to which she participated to numerous international film workshops: Sarajevo Talent Campus, Istanbul Express, Aristoteles Workshop, Berlinale Talent Campus, Docstories Black Sea and Docs in Thessaloniki.

Filmografie

  • You Can’t Hide Love From Gypsies
    5', 2011
  • The Bridge
    5' 2014
  • The Japanese Quince Tree
    21', 2012

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít