Fotografie není k dispozici.

Xu Ruotao (Čína)

Xu Ruotao, born in 1968 in Shenyang, China, is a visual artist and film director who lives and works in Songzhuang, a growing artist village on the outskirts of the Beijing municipality. Xu began his career in the creative community of Yuanmingyuan, China’s first independent artist village. He started making films in 2000 and has produced two features, Yumen (2013) and Rumination (2009).

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít