Fotografie není k dispozici.

Alessandra Celesia (Itálie)

Born in 1970 in Aosta (Italy), Alessandra Celesia graduated from the Jacques Lecocq International Theatre School (Paris). A theatre and film actress, she has directed four documentaries, all broadcasted on RAI TV. Her latest film, LE LIBRAIRE DE BELFAST (2011), was screened at Visions du Reel in Nyon, Etats Generaux du Documentaire in Lussas and the Festival dei Popoli in Florence (Best Documentary Film award).

Filmografie

  • An Italian Mirage (Mirage à l'Italienne) - 2013
  • Le Libraire de Belfast - 2011

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít