Fotografie není k dispozici.

Donal Mosher (Spojené státy)

Donal Mosher is a photographer, writer, and musician. His photo documentary work inspired his collaborative directing of October Country with Michael Palmieri. His visual work has been shown in Los Angeles, New York, Portland, and San Francisco’s SF Camerawork. His fiction and non-fiction writings have appeared in Instant City, Satellite, Frozen Tears, Still Blue – An Anthology of Working Class Writing, Life as We Show it – Writings On Film, and the Lamba Award winning Portland Queer Anthology. He is also a principle subject of Robert Arnold’s documentary film “Key of G,” which focuses on life and work with a severely disabled young man.

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít