Fotografie není k dispozici.

Sebastian Mez (Německo)

Sebastian Mez was born 1982 in Essen, Germany. After graduating high school, he started an intership at Caspari Film for one year and then he worked as a freelancer. During this period, he directed several social spots and shorts. In 2007 he shot his first documentary DO THE RIGHT THING about capital punishment in Texas/USA, that premieres at the Max Ophüls Festival 2008. Since October 2007 Sebastian studies Directing at Filmakademie Baden-Württemberg in Ludwigsburg, Germany, where he also made REMEMBER HOW TO FLY (2009) and A LETTER FROM GERMANY (2011).

Filmografie

  • A Letter from Germany - 2011
  • Remember How to Fly - 2009
  • Do the Right Thing - 2007

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít