Fotografie není k dispozici.

Tatiana Huezo (El Salvador)

Born in 1972 in El Salvador, Tatiana Huezo moved to Mexico City at age five. A graduate of the prestigious Centro de Capacitación Cinematográfica (CCC), she's the recipient of the Gucci/Ambulante award, a grant established in 2007 to support new and established Mexican documentarians. Huezo has taught documentary film at the University Pompeu Fabra in Barcelona. THE TINIEST PLACE is her first feature-length documentary.

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít