Fotografie není k dispozici.

Pavo Marinković (Chorvatsko)

Born in Zagreb, Croatia in 1967. Graduated in scriptwriting at the Academy of Dramatic Arts in Zagreb. His first dramatic works appear in the early nineties. His plays, performed in Croatia and abroad, have received numerous awards. From the world of theater he moved to television and in the years 1996-2005 worked for the Drama Department of the Croatian TV, supervising scriptwriting on some twenty long and medium-length features, and several miniseries.

Filmografie

  • 2006 – Trešeta / Tressette – a Story of an Island / Trešeta – příběh ostrova, long feature, together with Dražen Žarković
  • 2009 – Ljubavni život domobrana / Love Life of a Gentle Coward / Milostný život něžného zbabělce, long feature
  • 2013 – Okupacija, 27.slika / Occupation, the 27th Picture / Okupace, 27.obraz, feature-length documentary

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít