Fotografie není k dispozici.

Pablo Sigg (Mexiko)

Pablo Sigg (Mexico City, 1974) is a filmmaker that has dedicated the larger part of his approach to cinema to a long, slow and often unproductive research process. The project for his first feature film, Der Wille zur Macht (Official selection International Film Festival Rotterdam 2014) –about the last survivors of Elisabeth Nietzsche's Aryan colony in Paraguay– began in 2009 and was only completed in early 2013. In 2014 he finished and premiered his second feature film, I, of whom I know nothing (Mention Spéciale de la Compétition Internationale, FID Marseille 2014, Mención Especial de la Competencia Mexicana, FICUNAM 2015), filmed during 2012 and 2013 in the Montreuil office and basement that 86-year-old John Calder Samuel Beckett's London publisher, close friend and collaborator– uses as a home today.

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít