Fotografie není k dispozici.

Isabelle Prim (Francie)

Isabelle Prim is a filmmaker and an actress born in 1984 in Paris, France. Both experimental and narrative, her films — Mademoiselle Else (2010), La Rouge et la Noire (2011), Déjeuner chez Gertrude Stein (2013), Le Souffleur de l’affaire (2014)… — have been selected in many international film festivals and art centers such as the Centre Georges Pompidou in Paris, the Festival del Film Locarno, die Berlinale (Forum expanded), the FID Marseille, the Festival du Nouveau Cinéma in Montréal, etc.

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít