Fotografie není k dispozici.

Mehdi Ganji (Írán)

Born in Iran in 1978, Mehdi Ganji is a 2002 filmmaking graduate from the Tehran University of Art. Having specialised in imagery, he started working as a cameraman and film editor in fiction films and in documentaries, working with various Iranian channels. Medhi Ganji has done extensive research on one-man-made films, a work method he teaches to youths and to filmmakers from Iran. According to him, this kind of documentary allows one to earn the audience’s trust.

Filmografie

 • 2009 Les chroniques d'Iran
  TV Series documentary) (2009
 • 2014 I Want to Be a King
  Documentary
 • 2014 I Was Born Yesterday!
  Documentary
 • 2001 My Name Is Rocky
  Documentary

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít