Fotografie není k dispozici.

Tülin Özdemir (Belgie)

Tülin Özdemir graduated from the Saint-­Luc School of Art in Brussels and worked several years in architecture, interior design and scenography before entering the film school INSAS. After two years in the directing program, she took a Masters in creative documentary and visual anthropology and made her first documentary film "Our Wedding". “Beyond the Ararat” is a continuation of this debut, going from the family context further to answer much larger questions concerning the country of her origin, Anatolia.

Her desire is to explore themes such as identity, personal and physical boundaries and memory.

Filmografie

 • «Beyond the Ararat» - documentary, 55 min
  2013
 • «Rendez-­vous sur le quai» – documentary, 21 min
  2011
 • «Clivovich vs Kebabtje» – documentary, 27 min
  2011
 • «Our wedding» – documentary, 28 min
  2008

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít