Fotografie není k dispozici.

Orri Jónsson (Island)

Icelandic artist Orri Jónsson is a photographer and a musician. His photographs have been published in magazines, including Big Magazine, and exhibited at institutions including the Museum Folkwang in Essen and the Reykjavík Museum of Photography. His discography includes his albums Quicksilver Tuna (1994) and Nói Albinói as part of the duet Slowblow. Jónsson co-write, directed, and edited his first film, Grandma Lo-Fi: The Basement Tapes of Sigríður Níelsdóttir in 2011.

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít