Fotografie není k dispozici.

Yrsa Roca Fannberg (Island)

Yrsa Roca Fannberg was born in Iceland, brought up in Sweden with Catalan heritage. She holds a BA in Fine art from Chelsea College of Art, London (2000) and a master in Creative Documentary from Pompeu Fabra University, Barcelona (2009). Her first documentary Salóme (2014) won several awards, amongst them the Best Nordic documentary at Nordisk Panorama.

Filmografie

  • The Last Autumn
    2019
  • Salomé
    2014

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít