Fotografie není k dispozici.

Vincent Morisset (Kanada)

Vincent Morisset, montrealský filmař s francouzskými kořeny, se označuje za „web-friendly" režiséra. Vytvořil soubor krátkých dokumentů a stylizovaných snímků o skupině Arcade Fire Miroir Noir (2009). Hledá možnosti interaktivních filmů v počítačovém prostředí (Colorblind Clyde, Bla Bla). Interaktivní je také jeho zatím poslední videoklip pro Arcade Fire Sprawl II (Mountains Beyond Mountains). Koncertní film Sigur Rós Inni měl premiéru na MFF v Benátkách 2011 a od té doby sklízí úspěchy na filmových i hudebních přehlídkách.

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít