Fotografie není k dispozici.

Antoine Boutet (Francie)

Antoine Boutet is a French artist and filmmaker. Over the last ten years he has exhibited his videos and installations, constructing impossible bridges and canals, walled tourist sites from an urban space cut through with ant-like labyrinths. His documentary films, including SOUTH TO NORTH (2014), ZONE OF INITIAL DILUTION (2006) and LE PLEIN PAYS (2009), continue his work on the political transformation of the landscape and endeavor to gather signs of an uncertain future.

Filmografie

  • South to North (Sud Eau Nord Déplacer) - 2014
  • Le Plein Pays - 2009
  • Zone of Initial Dilution - 2006
  • Conservation-Conversation - 2005
  • Utopia - 2005

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít