Fotografie není k dispozici.

Andrei Ujica (Rumunsko)

Andrei Ujica was born in 1951 in Timisoara, Romania. He is a writer and director, known for Autobiografia lui Nicolae Ceausescu (2010), Videogramme einer Revolution (1992) and Out of the Present (1999). In 2001, Ujicǎ became a professor for film at the Karlsruhe University of Arts and Design. He founded the ZKM Film Institute in 2002 and is its director.

Filmografie

 • 1992 Kamera und Wirklichkeit
  TV Movie documentary
 • 2010 Autobiografia lui Nicolae Ceausescu
  Documentary
 • 1999 Out of the Present
  Documentary
 • 1992 Videogramme einer Revolution
  Documentary

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít