Fotografie není k dispozici.

Adirley Queirós (Brazílie)

Adirley QUEIRÓS (Brazil) was a professional footballer from the age of 16 to 25. He then studied film at the Universidade de Brasília, from which he graduated in 2005. He became involved in the cultural life of Brazil and directed his first film Rap o canto da Ceilândia (2005), which won thirteen Brazilian awards. With his documentary A cidade é uma só? (2010), Querós participated in international film festivals such as World Cinema Amsterdam, Brazilian Hollywood Festival and BAFICI in Argentina. White Out, Black In (2014) is his fifth film and fourth documentary.

Filmografie

 • Branco sai, preto fica/White Out, Black In
  2014, doc
 • A cidade é uma só?
  2010, doc
 • Fora de campo
  2009, short doc, TV
 • Dias de greve
  2009, short
 • Rap o canto da Ceilândia
  2005, short doc

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít