Fotografie není k dispozici.

Juliana Rojas (Brazílie)

Born in Campinas in 1981, she studied Film at the University of São Paulo. As a member of the Filmes do Caixote collective, a group of filmmakers who work in constant collaboration, she directed, in a partnership with Marco Dutra, the short films The White Sheet (2005) and A Stem (2007), both selected for the Cannes Film Festival. She also directed the shorts Dressed (2008), To Sleep Quietly (2012) and Doppelgänger (2013). Her first feature film Hard Labor (2011), co-directed with Marco Dutra, was selected for the Un Certain Regard section at Cannes.

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít