Fotografie není k dispozici.

Marco Dutra (Brazílie)

Marco Dutra graduated in São Paulo University's Film School. He wrote and directed several short films with his university friend Juliana Rojas. "O Lençol Branco" and "Um Ramo" were part of the Festival de Cannes selection and won awards around the world. His first feature, "Trabalhar Cansa", also premiered in Cannes at the Un Certain Regard selection. "Quando eu era vivo" is his second feature film. Marco also works as a writer, editor and composer. He is part of the production group Filmes do Caixote.

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít