Fotografie není k dispozici.

Dhia Jerbi (Tunisko)

Dhia Jerbi is a young Tunisian filmmaker ; born in 1991 in the United Arab Emirates, he moved to Tunisia in 2003. After his baccalaureate and a year of engineering school, he changed his orientation and he is actually enrolled at L’Institut Supérieur d'Art Multimédia Manouba (ISAMM) specialized in filmmaking and script writing. He made 3 short documentaries and a docu-fiction. Documentary and fiction are often interwoven in his films.

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít