Fotografie není k dispozici.

Drifa Mezenner (Alžírsko)

Drifa Mezenner is a filmmaker based in Algiers. She studied graphic arts and English literature, and has been working as a graphic designer for 7 years. In 2011, she made her short creative documentary "J'ai habité l'absence deux fois" which has been selected in several international film festivals and won awards. Drifa is now working on her creative documentary "Drifa and the lonely whales" while freelancing.

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít