Fotografie není k dispozici.

Rim Mejdi (Maroko)

Rim Mejdi was born in 1989 in Marrakech, Morocco. She finished her Bachelor's degree in directing in 2010 at the school of visual arts in Marrakech. During those 3 years she directed 3 short movies: A short documentary titled “Stone and fire”, a short fiction “Ruins” and film “2=1=0”. Then she finished her Master's degree at the same school. For the last 2 years, she has been working on a feature documentary “Seeking Faith Perfection”. In 2014, she made a short fiction "Out of town”.

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít