Fotografie není k dispozici.

Anas Gzenay (Maroko)

Anas Gzenay : “I decided to join a film school in Marrakech to learn duly the secret and the rules of movie magic. Cinema is the 7th art which includes in alchemical way all the other arts. It has been four years since I am in the world of cinema, and I do not plan to leave it. I devote all my time and soul to this passion. Whatever as much as I find my happiness by creating works and making films ! At present, I'm on the shooting of my documentary feature. Recreating reality, sharing my point of view with a public is the aim I want to achieve in the future.”

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít