Fotografie není k dispozici.

Eduardo Caramujo (Portugalsko)

Born in 1994 in Lisbon, Portugal. Graduated in Sound and Image at ESAD.CR – Escola Superior de Artes e Design de Caldas da Rainha. Early interest in music, sports, photography and computers. At 14, he discovered the world of digital animation and 3D modeling, which lead him to study Visual Arts in Vila Franca de Xira. In the future, he will continue his training as a 3D animator and modeler, in order to create his own studio.

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít