Fotografie není k dispozici.

Vânia Cabral (Portugalsko)

Cape-Verde descendant, born in 1993 in Lisbon, Portugal. With an early interest in drawing, she grew up influenced by cartoons, comics and Disney classics. Received her first camera at 6, increasing her observational personality. Graduated in Sound and Image at ESAD.CR – Escola Superior de Artes e Design de Caldas da Rainha. Pursuing the dream of being an animator.

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít