Fotografie není k dispozici.

Elodie Almeida (Portugalsko)

Born in 1990 in Rueil-Malmaison, France. Daughter of emigrant parents, she lived in France until she was 11 years old. Used to spend summer holidays in Belide, Coimbra and moved permanently to Portugal with her family in 2001. Graduated in Sound and Image at ESAD.CR – Escola Superior de Artes e Design de Caldas da Rainha. She has been working mainly in filmmaking and fashion photography.

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít