Fotografie není k dispozici.

Boris Poljak (Chorvatsko)

Boris Poljak (b. 1959) has worked as a professional cameraman and director of photography since 1991 and has been awarded at various domestic and international festivals for his work (over fifty short documentary and experimental films, three feature films and over two hundred commercials). He has directed five short films, three of which as co-author with Damir Cucic. He lives and works in Split.

Filmografie

 • AUTOFOCUS
  2013, short documentary, 28’
 • SKY SPIRITS
  2010, short experimental, 6’
 • LUCONOŠA / THE TORCHBEARER
  2009, short experimental, 5 ́30 ̋
 • SPLITSKI AKVAREL / THE SPLIT WATERCOLOUR
  2009, short experimental documentary, 15 ́15 ̋
 • ONKRAJ / BEYOND
  2002, short experimental, 17’

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít