Fotografie není k dispozici.

Daniel Paz Mireles (Venezuela)

Daniel Paz Mireles studied Geophysics Engineering in Venezuela. After 6 year working like engineer in 2012, he began to study Editing film in ECAM, Madrid. In 2012 he made his first Documentary Shortfilm "The Delay".
Then he was editing more shortfilm in the School. One of this was "205", This Shortfilm was selected in many international film festivals.
In 2014 he worked with the recognized Director Javier Rebollo on two pieces: "I have Perspective (of the live)", and "Cantos a los Cabreros".
Currently he is living in Venezuela working on his second film.

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít