Anna Morawiec (Polsko)

First-year student of directing at the Film School (PWSFTViT) in Łódź. Since 2009 has been working with the Radiofonia Association. MA in international and political studies from the Jagiellonian University, studies at the Department of Comparative Civilisation Studies of the Jagiellonian University, scholarship-holder of the Freie Universität in Berlin, graduated from 1st level music school (classical guitar class), former football player. Likes experimenting with life, finds it easy to leave her comfort zone and believes that the most important things in life are corporal integrity and a complete set of limbs.

Filmografie

 • To byłoby coś pięknego
  2014
 • Krańcówka
  2014
 • Dom
  2014
 • Uta
  2013
 • Original
  2013
 • Kawowo-radiowo
  2012

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít