Fotografie není k dispozici.

Guo Fenfen Lifen (Čína)

Born in 1983, Guo Lifen began her career as a migrant worker in 1996. In her days, she has passed through the cities of Yueyang, Beijing, Xiamen, and Guangzhou. She has worked in massage, wine sales, mobile phone charger sales, as the founder of a mahjong parlor, and in hotel management. She currently works in small shop selling down jackets in Yueyang, Hunan. In 2008, she started filming herself with a DV camera. In 2009, she edited her own film My Name Is Fenfen.

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít