Elina Talvensaari (Finsko)

Born in Helsinki, Finland, Elina Talvensaari began her studies with anthropology and sociology at Helsinki University. While finishing her master's degree she switched to film studies, majoring in documentary directing. Her latest film How to pick berries opened at Venice Film Festival, and has been awarded in various international festivals such as San Sebastian, Tromsø and Tampere and has been recognized also by Fine Art institutions such as MoMa in New York. She is currently finishing her studies on film directing at Aalto University, ELO Helsinki Film School.

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít