Fotografie není k dispozici.

Lorenzo Apolli (Itálie)

Lorenzo Apolli was born in a small city in the North of Italy, where he studied music and visual arts. After graduating in architecture he entered a documentary film-making institute, focussing his attention on visions from the past and trying to explore the possible, mutual contributions among sound and image in the use of archival materials. He currently works as a researcher in a multidisciplinary documentation centre specialising in contemporary history, for which in the last few years he has been rediscovering archives of still and moving images.

Filmografie

  • The Unknown Companions / I compagni sconosciuti
    2016
  • The Sail Unfurled / Ragazzo
    2013

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít