Myrna Tsapa (Řecko)

Myrna Tsapa studied film direction at the Stavrakos Film School in Athens-Greece. Her films have participated the official selections of Clermont Ferrant, Aix-en-Provence, TDF Thessaloniki, Docs DFMexico, Festival dei Popoli Florence, among others. Myrna received three awards for her documentary "Katinoula" at the national Documentary Festival of Chalkida 2012/ Best Documentary/ Best Director/ Greek Critics Award. She has been working for Greek television directing TV miniseries and documentaries since 1998.

Filmografie

 • Rainbow Street
  2014, 48'
 • At the Pharmacy
  2013, 41'
 • Katinoula
  2012, 47'
 • Guests
  2010-2012, TV - 9 part series - 45’ each

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít